Powered by Smartsupp

Reference Výběr z realizací

Zkušenosti pracovníků společnosti SVODA více než 25 let zkušeností v oboru technologií pro čištění odpadní vody, úpravy pitné a technologické vody a hospodaření s dešťovou vodou. 

Na této stránce naleznete výběr z našich referencí. Jedná se o typické instalace. Máme za sebou stovky realizací projektů.

Kategorie referencí

Realizace akumulačních nádrží 3 x 50 m3 včetně technického návrhu 

Místo instalace: Chomutov
Termín realizace: 09/2023

Dodávka akumulačních nádrží pro výrobní závod v severních čechách. Jedná se o sestavu 3 nádrží, každá o užitném objemu 50 m3. První nádrž,  o objemu 50 m3, slouží jako požární nádrž a je vystrojena odvětráním a sacím potrubím. Druhá a třetí nádrž, o celkovém objemu 100 m3, slouží k akumulaci dešťové vody s následným využitím ve výrobě investora, nádrže jsou vzájemně propojeny u dna za pomoci el. tvarovek. 

Kategorie:

Úpravna vody pro farmu Selekta Pacov

Místo instalace: Pacov
Termín realizace: 03/2024

Technický návrh a dodávka komplexního zařízení pro úpravu a distribuci vody ze dvou vrtů a jedné podpovrchové studny pro zemědělskou farmu v Pacově. Odstranění železa a manganu z podzemní vody. Systém distribuce vody ze zdrojů vody, akumulace a čerpání je umístěn v podzemním železobetonovém kontejneru a technologie úpravy vody a řízení je umístěna v nadzemním zatepleném kontejneru.

Úpravna vody pro obec Těmice

Místo instalace: Těmice
Termín realizace: 11/2021

Dodávka kontejnerové úpravny vody z vrtu pro obec Těmice. Odstranění železa a manganu z podzemní vody. Kontejner je opatřen modřínovým obkladem.

Kategorie:
2021Nádrže na voduÚpravna vody

Úpravna vody Černovice - Střítež

Místo instalace: Černovice
Termín realizace: 08/2023

Dodávka úpravny vody pro obec Střítež a posílení pro město Černovice. Systém zahrnuje vystrojení vrtu, filtraci na nerezovém filtru s odstraněním železa a manganu, včetně kompletní elektroinstalace a automatizovaného systému řízení, propojovací potrubí v rámci strojovny vodojemu a usazovací nádrže z praní filtru.

Kontakt SVODA, s.r.o.
adresa Kancelář
Za Kasárny 276
394 26 Lukavec
adresa Sídlo společnosti
Dejvická 919/38
160 00 Praha 6 – Bubeneč
kontaktní osobaIng. Milan Svoboda telefon+420 734 434 964
kontaktní osobaPatrik Tichý telefon+420 777 015 735
Pozn: * povinné údaje